Galeria zdjęć

Poniżej przygotowaliśmy galerię zdjęć przedstawiającą nasze pomieszczenia. W aranżacji studia fotograficznego do wynajęcia dominuje biel i beż. Przestronna sala wyposażona jest sofę oraz wygodne pufy. Utrzymane w monochromatycznej tematyce poduszki nie tylko zwiększą komfort użytkowania mebli, ale też mogą posłużyć jako rekwizyty.

Duże, zielone kwiaty przełamują monotonię i dodają żywego akcentu do całej aranżacji. Wzbogacają wnętrze studia filmowego i mogą dodać wyrazistego akcentu na drugim planie krótkich filmów lub zdjęć. Nasze rośliny i meble są lekkie, a większość z nich ma kółka, dzięki czemu można je szybko i łatwo przetransportować na tło cykloramy. Do Państwa dyspozycji są lampy, zasłony i lekkie, zwiewne materiały.

Widoczna na zdjęciach trzystrefowa klimatyzacja zapewnia komfortowe korzystanie z sali w upalne dni. W stylowej, bogato wyposażonej mini kuchni można zaparzyć herbatę lub kawę i zjeść słodką przekąskę. Do dyspozycji klientów są kartonowe tła i dodatki takie jak confetti i pióra. Wyposażony w podświetlane lustro pokój do makijażu ułatwi stworzenie lub poprawienie charakteryzacji. Przestrzeń głównego pomieszczenia bardzo często wykorzystywane jest jako sala eventowa, na której organizowane są urodziny, chrzciny, konferencje, imprezy integracyjne, wigilie i warsztaty.

Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Opowiemy o szczegółach wynajmu i warunkach współpracy. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi i asystenta sali.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy