Studio filmowe Warszawa

Udostępniamy profesjonalne, bogato wyposażone studio filmowe w Warszawie. Wynajmujemy salę filmowcom, firmom oraz osobom prywatnym amatorsko zajmującym się tworzeniem krótkich filmów. Współpracujemy z podmiotami tworzącymi m.in.:

  • reklamy,
  • filmy promocyjne,
  • filmy instruktażowe,
  • filmy edukacyjne,
  • filmy dokumentalne.

Przygotowany w profesjonalnym studiu filmowym projekt może być wykorzystany do promocji firmy w Internecie, kreowania wizerunku, zareklamowania usługi lub nowego produktu. Ponadto, korzystając z naszej sali można stworzyć atrakcyjne portfolio.

W cenie wynajmu zapewniamy asystenta sali, a za dodatkową opłatą zatrudniamy asystenta fotografa lub oświetlenia. Dostępne są kartonowe tła oraz dodatki takie jak sztuczny śnieg, pióra i confetti. Bezpłatnie odwołasz rezerwację naszego studia filmowego do 72 h przed ustalonym terminem. Do dyspozycji osoby wynajmującej są cztery lampy: dwie Nanlight Forza oraz dwie Godox TL60, które umożliwią dowolną grę światłem i cieniem w kadrze kamery. Cała aranżacja meblowa i akcesoria mogą być wykorzystywane do projektu klienta.

Jakie jest wyposażenie studia filmowego?

Nasze studio filmowe ma zaokrąglone tło łączące podłogę ze ścianą w jednym łuku, które ułatwia pracę filmowca, operowanie światłem i uzyskanie efektu nieskończoności na drugim planie. Trzystrefowa klimatyzacja i ogrzewanie zwiększają komfort użytkowania sal niezależnie od warunków atmosferycznych za oknem. Darmowe WiFi oraz dostępne w mini kuchni: kawa, herbata i drobne słodkości pomogą zrelaksować się i zregenerować siły w przerwie między ujęciami. Ponadto mamy wózek kamerowy oraz biurko na kółkach, które są do dyspozycji klientów. Dodatkowo można skorzystać z zasłon wyciemniających oraz zmiękczających.

Studio filmowe do wynajęcia – Warszawa

Przygotowanie i utrzymanie profesjonalnego pomieszczenia do tworzenia filmów wymaga dużego nakładu pracy i pieniędzy. Dlatego oferujemy profesjonalne studio filmowe do wynajęcia, z którego korzystają profesjonaliści z różnych dziedzin – od filmowców przygotowujących reklamy, przez osoby pracujące nad filmami edukacyjnymi aż po klientów promujących w Internecie markę osobistą.

Nasze studio filmowe wynajmujemy przez 7 dni w tygodniu, o każdej porze doby, choć w weekendy i w godzinach nocnych cena usługi jest wyższa. Wszystkie zwierzęta są mile widziane, dlatego nawet osoby zajmujące się tworzeniem filmów ze zwierzętami mogą bez obaw rezerwować termin wynajmu studia filmowego. W przypadku wprowadzenia zwierząt pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 1000 zł brutto. Minimalny czas najmu wynosi 3 godziny.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy