Cyklorama Warszawa

Zapraszamy do naszego studia, w którym udostępniamy fotografom i filmowcom dużą cykloramę. W Warszawie, gdzie mamy siedzibę, wynajmujemy pomieszczenia ze sprzętem. Współpracujemy zarówno z doświadczonymi fotografami, jak i z początkującymi. Świadczymy usługi domom produkcyjnym, agencjom talentów i wszystkim podmiotom, które poszukują pomieszczeń do profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Prowadzimy studio fotograficzne do wynajęcia, które wyposażyliśmy w cykloramę ułatwiającą wykonanie wysokiej jakości zdjęć i ich dalszą obróbkę. Dodatkowo przygotowaliśmy statywy, stolik na kółkach oraz niewielką kuchnię, w której można zaparzyć kawę, herbatę i zjeść przekąskę w przerwie między zdjęciami.

Czym jest cyklorama?

Zyskująca coraz większą popularność cyklorama łączy podłogę ze ścianą w jednym łuku. Jest zaokrąglonym tłem używanym w sesjach fotograficznych i studiach filmowych. Oświetlana we właściwy sposób daje wrażenie nieskończoności, braku perspektywy za modelką lub obiektem. Jest trwalsza od używanego dawniej tła kartonowego. Można po niej chodzić, skakać, rozstawiać sprzęt bez obaw o uszkodzenie. Zabrudzenia z łatwością można zmyć lub zamalować.

Udostępniana u nas cyklorama ma wymiary 6 m x 6 m, a jej użytkowanie jest wliczone w cenę najmu. Tak duża przestrzeń zwiększa swobodę pracy. Umożliwia fotografowanie grupy osób lub modelek z dużymi rekwizytami (np. rowerem, przy biurku). Korzystając z cykloramy można wygodnie zmieniać kąt wykonywania zdjęć bez konieczności ciągłego dostosowywania oświetlenia.

Co warto wiedzieć o cykloramie?

Właściwie wykonana cyklorama nie prześwituje i odpowiednio załamuje światło. Pomalowana jest matową farbą. Ważne, żeby powierzchnia takiej przestrzeni nie była pokryta materiałem z połyskiem. Choć dawniej cyklorama była wykorzystywana jako tło w programach telewizyjnych, to obecnie chętnie korzystają z niej zawodowi fotografowie pracujący dla największych międzynarodowych korporacji. O popularności cykloramy decyduje dużo łatwiejsza praca w porównaniu do kartonowego lub materiałowego tła. Ponadto można uzyskać wysokiej jakości zdjęcia, które można szybciej i dokładniej obrabiać.

Warto zapoznać się z możliwościami, jakie daje praca z cykloramą. Odpowiednio manipulując światłem i odległością można uzyskać białe, szare lub czarne tło. Dodatkowo można wprowadzić grę cieniem, która często pomaga uchwycić emocje towarzyszące zdjęciu. W naszym studiu umożliwiamy pomalowanie tła i zapewniamy asystenta studia. Pracujemy 7 dni w tygodniu, choć cena najmu jest wyższa w weekendy i w godzinach nocnych. Minimalny czas wynajmowania sali wynosi 3 godziny. Do 72 godzin przed planowanym terminem można bezpłatnie odwołać rezerwację. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Chętnie opowiemy Państwu o szczegółach telefonicznie lub mailowo.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy