Wynajem sali na różne okazje

Głównym obszarem naszej działalności jest wynajem sali przystosowanej do pełnienia roli profesjonalnego studia fotograficznego do wynajęcia, w którym zarówno zawodowi fotografowie, jak i amatorzy przeprowadzają sesje:

  • do budowania osobistej marki,
  • produktowe,
  • sensualne,
  • reklamowe.

Przedstawiciele wszystkich branż korzystają z przygotowanej przez nas aranżacji i udostępnionego sprzętu. Dzięki cykloramie można z dowolnie zmieniać kąt pracy bez konieczności korygowania światła. Ponadto można uzyskać efekt nieskończonego tła.

Dlaczego warto wynająć salę?

Wynajem właściwie przygotowanej sali zapewnia dobre warunki pracy, w tym znacznie mniej czynników rozpraszających niż podczas pracy w plenerze lub prowizorycznym pomieszczeniu. Bogato wyposażone studio filmowe lub fotograficzne z zorganizowanym wyposażeniem usprawnia pracę, co przekłada się na szybsze zakończenie projektu. Ponadto wykonane zdjęcia lub filmy będą miały lepszą jakość, co skróci czas związany z obróbką zdjęć.

Zorganizowanie i utrzymanie własnej przestrzeni do sesji zdjęciowych i filmowych jest kosztowne, dlatego warto skorzystać z oferty wynajmu. Ponadto odchodzą obowiązki związane z utrzymaniem czystości, remontami i naprawami. W pełni kontrolowane, nieuzależnione od czynników zewnętrznych środowisko naszej sali pozwala zaplanować najdrobniejszy detal produkcji bez obaw o niepowodzenie. Dodatkowo udostępniany jest sprzęt i regularnie zmieniane rekwizyty. Korzystającym z wynajmu zapewniamy merytoryczne wsparcie asystenta sali, a za dodatkową opłatą możliwe jest zatrudnienie asystenta fotografa lub osoby do właściwego ustawiania światła.

Na co zwrócić uwagę wynajmując salę?

Wynajmując salę eventową warto zwrócić uwagę na metraż pomieszczenia, by dostosować wybrane miejsce do liczby gości. Nasza przestrzeń ma około 110 m2, dzięki czemu doskonale nadaje się do organizacji małych i średnich imprez. W budynku, w którym znajduje się nasza sala są windy, dzięki czemu z można z łatwością dostarczyć catering, stoły i ozdoby. Mile widziane są wszystkie zwierzęta.

Do 72 godzin przed ustalonym terminem można bezpłatnie odwołać rezerwację. Udostępniamy salę przez 7 dni w tygodniu o każdej porze doby. Pomieszczenia wyposażone są w klimatyzatory.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy