Studio fotograficzne do wynajęcia – Warszawa

Oferujemy studio fotograficzne do wynajęcia w Warszawie. Przygotowaliśmy bogato wyposażoną salę do sesji zdjęciowych, pokój dla modelki oraz do makijażu. W mini kuchni można podgrzać lub ugotować proste posiłki a także zaparzyć kawę lub herbatę. Wielofunkcyjne pomieszczenie wynajmują fotografowie, filmowcy, osoby prywatne i firmy z różnych branż.

Stworzyliśmy minimalistyczną, ale przytulną przestrzeń, którą można łatwo modyfikować w zależności od potrzeb. Przygotowaliśmy studio fotograficzne do wynajęcia na godziny, w którym można pomalować tło, skorzystać z kartonowego lub materiałowego tła. Dodatkowo udostępniamy confetti, sztuczny śnieg i pióra. Sala z nowoczesnym, zaokrąglonym tłem pomaga uzyskać na zdjęciu efekt nieskończoności, brak horyzontu. Bardzo dobrze sprawdzi się podczas fotografowania modelek, blogerek modowych i kobiet startujących w konkursach piękności. Nasze modne studio fotograficzne do wynajęcia wykorzystywali m.in. sportowcy, osoby promujące osobistą markę i zawodowi fotografowie wykonujący profesjonalne zdjęcia produktów.

Wynajem studia fotograficznego na godziny – Warszawa

Bogato wyposażone studio fotograficzne w Warszawie wynajmujemy na co najmniej 3 godziny. W cenie oferujemy profesjonalny sprzęt obejmujący 4 lampy: Nanlight Forza 500W, Nanlight Forza 60W oraz 2 x Godox TL60, dwa softboxy z gridami, blendy oraz statywy. Dodatkowo mogą Państwo skorzystać z wentylatora i parownicy, które pozwolą zadbać o detale. Wieszaki na ubrania oraz aranżacje meblowe z akcesoriami są do dyspozycji klientów.

By zadbać o komfort pracy osób wynajmujących nasze studio fotograficzne, zamontowaliśmy trzystrefową klimatyzację oraz darmowe WiFi. Zimą zapewniamy ogrzewanie, a niezależnie od sezonu oferujemy kawę, herbatę i coś słodkiego. Osobna przebieralnia zapewnia intymną przestrzeń dla modeli i modelek. Udostępniamy wózki fotograficzne i biurko na kółkach, które ułatwiają pracę fotografa. Wyposażyliśmy salę w zasłony wyciemniające i zmiękczające.

Nasze studio fotograficzne w Warszawie wynajmujemy zarówno zawodowcom, jak i amatorom. Zapewniamy asystenta sali, a za dodatkową opłatą zapewniamy asystenta fotografa lub osobę do sterowania oświetleniem. Przestronne pomieszczenie doskonale nada się nawet na sesje grupowe. Studio fotograficzne dostępne jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Cena za wynajem jest wyższa za rezerwacje w weekendy i w godzinach nocnych.

Dlaczego warto wynająć studio fotograficzne?

Decydując się na sesję zdjęciową, warto wynająć studio fotograficzne. Poza tym, że pozwala być niezależnym od warunków atmosferycznych i natężenia naturalnego światła, to ułatwia pracę fotografa. Osoba wykonująca zdjęcie nie rozprasza, a do tego może dowolnie zmieniać kąt i perspektywę. W studiu możliwa jest dowolna gra światłem i cieniem, co wpływa na przekazywanie emocji, uchwycenie ważnych detali lub zamaskowanie mankamentów. Wynajem studia fotograficznego zapewnia też większą prywatność niż działania w terenie. Minimalna liczba osób pracujących przy projekcie sprawia, że osoba pozująca do zdjęcia może czuć się komfortowo. W profesjonalnym studiu można przygotować lub poprawić stroje, skorzystać z licznych rekwizytów, wykorzystać scenografię. Łazienka, kuchnia i pomieszczenia do charakteryzacji ułatwiają profesjonalne przygotowanie do sesji.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy