Sala eventowa Warszawa

Jeśli szukają Państwo sali eventowej w Warszawie na szkolenia, debaty, śniadania prasowe lub konferencje, warsztaty, kursy to przygotowana przez nas przestrzeń doskonale się do tego nada. Przestronne pomieszczenia mają udogodnienia, które przydadzą się podczas organizacji różnego rodzaju spotkań. Sala znajduje się na ulicy Stępińskiej w stolicy. W pobliżu budynku znajduje się bezpłatny parking.

Łatwy i szybki dostęp do sali eventowej zapewniają windy, w tym winda towarowa, którą można przewieźć rekwizyty i sprzęty o dużych gabarytach. Oferujemy pomieszczenia: główne o powierzchni około 110 m2 oraz mniejsze – około 10 m2 – pomieszczenia stanowiące zaplecze. Zapewniamy trzystrefową klimatyzację oraz ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym, co zapewnia komfort użytkowania. Wszystkie zwierzaki są u nas mile widziane i mogą przebywać w pomieszczeniach.

Minimalistyczna aranżacja sali eventowej umożliwia łatwe dostosowywanie wystroju do tematyki wydarzenia. Wysoki – około czterometrowy sufit – umożliwia postawienie lub zawieszenie bogato zdobionej girlandy, np. balonowej na urodziny. Doskonale oświetlona przestrzeń może być wzbogacona dekoracjami z kwiatów, banerami, lampkami dekoracyjnymi, ale też wystawą zdjęć lub obrazów.

Nowoczesna przestrzeń eventowa Warszawa

Przygotowaliśmy nowoczesną przestrzeń eventową w Warszawie, która doskonale sprawdzi się na oficjalne spotkania i warsztaty, jak również prywatne jubileusze, urodziny, świętowanie awansu. Na jasnej, matowej cykloramie można wyświetlać obraz z projektora. Wykorzystując dostępne zasłony można całkowicie zaciemnić pomieszczenie.

Umożliwiamy obejrzenie sali eventowej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i prośby. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami i instytucjami publicznymi. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi, o czym świadczą pozytywne opinie klientów i szerokie grono osób, które chętnie rezerwują kolejne terminy. Salę eventowe udostępniamy przez 7 dni w tygodniu, o każdej porze doby. Stale udoskonalamy naszą przestrzeń, a kilka razy w roku całkowicie zmieniamy wystrój.

Impreza firmowa w sali eventowe w Warszawie

Zachęcamy do organizacji imprez firmowych w naszej sali eventowej w Warszawie. Przestronne pomieszczenie sprawdzi się przy organizacji małych i średnich spotkań – zarówno formalnych konferencji, jak i nieformalnych spotkań integracyjnych, świętowania sukcesu przedsiębiorstwa, zakończenia ważnego projektu. Przygotowaliśmy piękny wystrój, który dopasowany jest o każdej okazji i wprowadza wyjątkową atmosferę. Dzięki obecnej windzie bez problemu można dostarczyć catering, stoły, krzesła oraz inne elementy wystroju. Obecność zaokrąglonej ściany umożliwia wykonanie profesjonalnych zdjęć zarówno oficjalnych, jak i prywatnych.

Mają Państwo pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Zapoznamy się z oczekiwaniami, przedstawimy możliwości wykorzystania sali eventowej oraz wstępną wycenę. Stawiamy na jasne warunki współpracy. Warto z wyprzedzeniem rezerwować terminy wynajmu pomieszczeń.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy